Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wola m.st. Warszawy
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 
Biuletyn Informacji Publicznej
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - DBFO Wola > Menu Podmiotowe > Struktura organizacyjna > Pracownicy

Pracownicy

  Drukuj
 

Kierownik Wydziału Księgowości:
Bożena Bartosińska
Tel: 22 53 56 150
Adres email: bbartosinska@dbfo-wola.waw.pl

Zastępca Kierownika Wydziału Księgowości:
Beata Stankiewicz
Tel: 22 53 56 154
Adres email: bstankiewicz@dbfo-wola.waw.pl

Zastępca Kierownika Wydziału Księgowości:
Iwona Wlazło
Tel: 22 53 56 178
Adres email: iwlazlo@dbfo-wola.waw.pl

p.o. Zastępcy Kierownika Wydziału Księgowości:
Iwona Fastyn
Tel: 22 53 56 151
Adres email: ifastyn@dbfo-wola.waw.pl

p.o. Zastępcy Kierownika Wydziału Księgowości:
Małgorzata Fiłaciuk vel Fiłacińska
Tel: 22 53 56 159
Adres email: mfilaciuk@dbfo-wola.waw.pl

Kierownik Wydziału Płac i Ubezpieczeń Społecznych:
Małgorzata Kucharska
Tel: 22 53 56 181
Adres email: mkucharska@dbfo-wola.waw.pl

Zastępca Kierownika Wydziału Płac i Ubezpieczeń Społecznych:
Teresa Luzak
Tel: 22 53 56 170
Adres email: tluzak@dbfo-wola.waw.pl

Kierownik Wydziału Analiz i Planowania Budżetu:
Dagmara Krajewska
Tel: 22 53 56 138
Adres email: dkrajewska@dbfo-wola.waw.pl

Zastępca Kierownika Wydziału Analiz i Planowania Budżetu:
Sławomir Kossowski
Tel: 22 53 56 136
Adres email: skossowski@dbfo-wola.waw.pl

Zespół Administracyjno Organizacyjny:
Artur Grędziński
Tel: 22 53 56 132
Adres email: agredzinski@dbfo-wola.waw.pl

Sławomir Michalski
Tel: 22 53 56 132
Adres email: smichalski@dbfo-wola.waw.pl

Zespół Prawny:
Jolanta Tolak
Tel: 22 53 56 127
Adres email: jtolak@dbfo-wola.waw.pl

Agata Bromińska
Tel: 22 53 56 126
Adres email: abrominska@dbfo-wola.waw.pl

Zespół Informatyczny:
Tomasz Zarzycki
Tel: 22 53 56 179
Adres email: tzarzycki@dbfo-wola.waw.pl  

Robert Bańka
Tel: 22 53 56 179
Adres email: rbanka@dbfo-wola.waw.pl

 
 
Wprowadził Głodkowska Izabela 06-01-2015
Aktualizujący Piekut Renata 05-02-2020
Zatwierdzający Piekut Renata 05-02-2020
Publikujący Bartold Jan (Gabinet Prezydenta (GP)) 05-02-2020
Liczba odwiedzin: 1574
Rejestr zmian