Kanał Wyżej
Sprawozdanie finansowe za 2018

Łączne sprawozdanie finansowe za 2018 rok
Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wola m.st. Warszawy
PRZEDSZKOLA
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 37 „Bajkowy Świat”
Przedszkole Nr 47 „Mali Artyści”
Przedszkole Nr 58 im. Czesława Janczarskiego
Przedszkole Nr 62
Przedszkole Nr 74 „Przy Zielonym Wzgórzu”
Przedszkole Nr 93 „Baśniowy Dworek na Kole”
Przedszkole Nr 116
Przedszkole Nr 118 z Oddziałami Integracyjnymi
Przedszkole Nr 124
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 127 im. Wandy Chotomskiej
Przedszkole Nr 133
Przedszkole Nr 134
Przedszkole Nr 135
Przedszkole Nr 136
Przedszkole Nr 172 im. Danuty Wawiłow
Przedszkole Integracyjne Nr 209 „Zaczarowane Ziarenko”
Przedszkole Nr 234
Przedszkole Nr 237 im. Warszawskiej Syrenki
Przedszkole Nr 238 „Tęczowy Pajacyk”
Przedszkole Nr 253 „Akademia Pana Kleksa”
Przedszkole Nr 263
Przedszkole Nr 269
Przedszkole Nr 273
Przedszkole Nr 289
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 310
Przedszkole Nr 350 „Jaśminowy Gaj”
Przedszkole Nr 403
Przedszkole Nr 426
 
SZKOŁY PODSTAWOWE

Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej
Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Mirosława Biernackiego
Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Zawiszy Czarnego
Szkoła Podstawowa Nr 132 im. Sandora Petofiego
Szkoła Podstawowa Nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
Szkoła Podstawowa Nr 148 im. Hugona Kołłątaja
Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury
Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy
Szkoła Podstawowa Nr 222 im. Jana Brzechwy
Szkoła Podstawowa Nr 225 im. Józefa Gardeckiego
Szkoła Podstawowa Nr 234 im. Juliana Tuwima
Szkoła Podstawowa Nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej,
Szkoła Podstawowa Nr 238 im. Christo Botewa
Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 317 im. Edmunda Bojanowskiego
Szkoła Podstawowa Nr 351 im. Bolesława Prusa
Szkoła Podstawowa Nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Szkoła Podstawowa Nr 387 im. Szarych Szeregów
Szkoła Podstawowa Nr 388 im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
 
LICEA OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
 
III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Sowińskiego
XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza
XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego
XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu „Zośka”
CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia
CLXI Liceum Ogólnokształcące
 
ZESPOŁY SZKÓŁ
 
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 2
Zespół Szkół Nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego
Zespół Szkół Nr 32 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Zespół Szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka
Zespół Szkół im. Michała Konarskiego
Zespół Szkół Fototechnicznych
Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych
 
PORADNIE PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNE
 
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr 2
Zespół Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych Nr 1
 
POZOSTAŁE PLACÓWKI
 
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1
Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej - Młodzieżowy Dom Kultury

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Nr 6




Strona główna
Rejestr zmian
MENU
Dokumenty
Sprawozdanie finansowe za 2021
Sprawozdanie finansowe za 2019
Sprawozdanie finansowe za 2020
Sprawozdanie finansowe za 2018
Sprawozdania finansowe

Wersja standardowa